سلام و عرض ادب، به جهت اختلال در پنل اول باران پیام ( IPPANEL ) و گزارش شرکت مدیانا ( سرویس دهنده پیامک ) بنا به دلیل مشکل فنی از سمت دیتاسنتر، مجموعه باران پیام اقدام به ارائه پنل جایگزین به صورت رایگان با امکانات کامل به عنوان پنل دوم برای کاربران کرده است و جهت دریافت پنل مراحل زیر را طی کنید.

ابتدا با همان نام کاربری که پنل دریافت کرده اید اقدام به ثبت نام کنید.

فیلدها به دقت تکمیل شود و بسته مورد نظر را کاربری طلایی انتخاب کنید. نیاز به پرداخت هزینه برای کاربران باران پیام که از قبل 1 عدد پنل دریافت کرده اند نیست.

 

فرم ثبت نام سامانه پنل دوم

صفحه ورود به سامانه پیامکی پنل دوم

 

1- پس از تکمیل ثبت نام منظر باشید که پنل شما تایید شود.

2 - نیازی به پرداخت هزینه برای پنل جدید نیست و به صورت رایگان تایید میشود.

3 - همانند پنل اول این پنل دوم هم خطوط خدماتی و افزونه های لازم را دارد.

 4 - امکان ارسال پیامک از طریق سیم با 2 خط کاملا فعال میباشد.

5 - برای ارسال پیامک باید پنل را همانند پنل اول شارژ کنید، البته اعتبارها کاملا متفاوت هستن و امکان استفاده از اعتبار پنل اول به صورت خودکار بر روب پنل دوم نیست.

6 - تعرفه ارسال پیامک از 10 تومان بر اساس خطوط متفاوت است.

 

برای تنظیم کردن و ارسال سریع با خط خدماتی 5000220010 نیازی به پترن در افزونه دیجیتس و افزونه اطلاع رسانی پیامکی ووکامرس ( مشتری و مدیران ) نیست.

توجه : چنانچه از طریق خطوط خدماتی ارسال پیامک دلخواه و لینک دار و تبلیغاتی انجام شود؛ خط خدماتی از لیست خطوط شما حذف میشود، پس جهت ارسال پیامک های تبلیغاتی با لینک و عبور از لیست سیاه از گزینه sim یا سیم استفاده کنید یا قبل از ارسال با پشتیبانی در ارتباط باشید.

 

تلفن تماس با ما : 05191013310 - 09351082210یکشنبه, نوامبر 22, 2020

« بازگشت