سلام و عرض ادب

کاربران گرامی باران سایت، نسبت به عدم تغییر در تعرفه سرویس ها در طی یک سال گذشته و ثابت نگه داشتن تعرفه ها در جهت حمایت از کاربران در شرایط ناپایدار اقتصادی، برخی از سرویس های باران سایت تغییر تعرفه خواهند داشت و البته این به معنای افزایش قیمت قابل توجه نیست و برخی از سرویس ها اصلاح تعرفه خواهند داشت و امکان کاهش تعرفه نیز خواهد بود و برخی سرویس ها با تنوع بیشتر و امکانات بهتر ارائه خواهند شد.

 

هیچگونه مشکلی در سرویس های کاربران ایجاد نخواهد شد و اینکه کاربرانی که فاکتورهای سررسید فعال دارند که ایجاد شده است، هیچگونه تغییری در فاکتور نخواهد بود.

 

در خصوص خدمات میزبانی » نسبت به کاهش ارزش ارز ( دلار ) برخی سرویس ها کاهش تعرفه خواهند داشت.

در خصوص خدمات ثبت دامنه » نسبت به کاهش ارزش ارز ( دلار ) تعرفه ها اصلاح شد و پایین ترین تعرفه حال حاضر در کشور درج شد و اینکه دسترسی کامل با استفاده از نمایندگی مستقیم joker.com برای کاربران فراهم شد.

در خصوص خدمات طراحی و توسعه وبسایت » اصلاح قیمت و افزایش تعرفه 10% نیز خواهیم داشت.

در خصوص خدمات طراحی گرافیک » نسبت به حجم بالای درخواست ها این سرویس موقتا غیرفعال شده و البته به زودی فعال خواهد شد و البته امکان اصلاح تعرفه و افزایش تعرفه 15% نیز خواهد بود.

در خصوص خدمات تولید محتوا » نسبت به حجم بالای درخواست های برای خدمات درج محصول و رزرو شدن تغییر تعرفه نخواهد بود البته تنوع سرویس خواهد بود.

 

کاربران گرامی در خصوص درخواست های شما نسبت به ارائه خدمات نمایندگی هاست لینوکس » به زودی سرویس نمایندگی هاست لینوکس با سرورهای ابری ، سرورهای حرفه ای NVME آلمان و سرورهای SSD NVME ایران با تنوع سرویس و پلن و تعرفه مقرون به صرفه ایجاد و ارائه خواهد شد.

 

ضمن تشکر به جهت همراهی شما کاربران گرامی با مجموعه باران سایت کد offbs1400a با تخفیف 20% جهت تمدید و خرید سرویس جدید برای خدمات میزبانی و طراحی و توسعه وبسایت به زودی فعال خواهد شد.

 

با تشکر فراوان » باران سایتیکشنبه, می 9, 2021

« بازگشت